Czym jest OёRON?

OёRON to znak trójkąta z trójkątem w środku, a pomiędzy przecinające się linie. Istnieje jego rozbudowanie w formie bryły, czworoboku o nazwie OёRIN (aktualnie w przygotowaniu). Po co to jest i do czego służy? – takie pytania słyszałam. Kochani, owy symbol, znak zszedł do mnie w jednej z modlitw. Wpływa na wibrację i jakość struktury przestrzeni. Cały czas odkrywam jego możliwości i zakres, choć myślę, że taka granica nie istnieje. Dla każdego przyniesie coś innego w zależności od posiadanego i aktywnego światła. Ulokował się w 7 wymiarze.

Przede wszystkim ma budzić. Co to znaczy? Pomaga zaistnieć duszy w robocie sterowanym przez umysł, aby mogła obudzić się świadomość – twór nie znający ograniczeń czasoprzestrzennych. Mimo, że sama dusza jest również składową programów, jednak bazujących i opartych na wcześniejszych jej doświadczeniach. Kolejną sprawą jest połączenie duszy z nadduszą, czyli aspektem opiekuńczym wprowadzającym w wymiary energetyczno – duchowe. Sama naddusza usytuowana jest w wymiarach 7-8, czyli edeńskich.

Wiem, że OёRON jest zasilany przez Eden – można poczuć od niego ciepło, łagodność i wsparcie. Natomiast OёRIN posiada cząstki Zachabiego, czyli wpływać będzie na oczyszczanie przestrzeni, miejsca oraz ludzi.

Zapytałam Jezusa, czym jest OёRON / OёRIN. Oto, co powiedział:

To złożona struktura programów zakodowanych w przestrzeniach nieogarniętych przez ludzki umysł. Można jej dotknąć obudzoną świadomością. Wówczas ujrzysz niekończące się linie biegnące po przestrzeni i załamujące się w czasie, by z niego wypłynąć i przenieść właściwą wartość. Stworzenie OёRINa jest składową pracy wielu istot, mimo, że przypisuje mu się miejsce zrodzenia – Eden.  

W liniach zawarta jest sieć informacji, którą każdy może uzyskać do własnych potrzeb, na ile pozwoli zaistnieć świadomości. OёRIN posiada w sobie wielostronność wymiarową, która utrzymuje go w odpowiedniej jakości powiązań. On nie jest statyczny. Jest w nieustannym ruchu podtrzymującym pierwotne powiązania. Czterech Strażników pilnuje i podtrzymuje właściwy ruch.

Czyste światło z niego wypływa. Żywe Światło Stwórcze zakodowano dla tego, kto w swej doskonałości zechce po nie sięgnąć. Tu nie ma miejsca na ograniczenia. Celem jest obudzenie i powołanie prawdziwego Mistrza Życia. Kto osiągnie tę doskonałość zaistnieje w 4 strukturach wymiarowych, a prowadzony będzie, przebudowywany przez owe Żywe Światło. Pragnieniem naszym jest, aby wielu po nie dłonie swoje wyciągnęło, serca otworzyło i w nim zaistniało. Wystarczy BYĆ. Przejście istnieje w ZAISTNIENIU.

Istniejesz to JESTEŚ

JESTEŚ to ŻYJESZ

Ale ŻYCIE nie jest tym, co myślisz, że jest. Ono wybiega znacznie dalej i bardziej od samego BYCIA.

Sieć wzajemnych powiązań jest skrzętnie ukrywana przed niepowołanymi.

Gdy usłyszysz Głos – Jesteś Powołany i na Start stawić się musisz, by wziąć udział w Misterium Klasyfikacyjnym.

Wielka Magia Stworzenia otworzy swoje podwoje dla dotychczas Małych.

W wszystko po to, by Małe stało się Wielkie.Sięgaj po Stwórczą Magię i biegnij ku Wieczności.