Modlitwa to nie klepanie paciorków. Modlitwa to stan wyniesienia, w którym pasma łączą nas z wymiarami wysokoenergetycznymi i duchowymi. Następuje obopólna wymiana cząstek, która jest dla człowieka prowadzeniem w świetle. Obecnie ludzkość walczy o odbudowę związków z Bogiem. Religie i system tego świata sprawiły, że staliśmy się kalekami duchowymi, bez tożsamości, bez mocy, bez widzenia pozazmysłowego. Rolą modlitwy jest (bazując na prawie wolnego wyboru) przebudowanie siebie i podążanie za doskonałością zapisaną w Stwórcy. Każdego z nas Ojciec wyposażył w wyjątkowe atuty, które w formie artefaktów powracając do nas w czasie modlitwy. Koncentracja na słowie i obrazach podczas tego wyjątkowego spotkania jest niezbędną koniecznością. Otrzymujemy wówczas indywidualne wskazówki, podpowiedzi i rozwiązania w celu uczynienia życia szczęśliwym i spełnionym. Bywają modlitwy osobiste oraz takie, które zawierają uniwersalne wartości, kody i klucze. Poniżej zamieszczam linki do modlitw, które otrzymałam poprzez pismo automatyczne. Mają moc przemienieniową, czyli wpływają na ludzkie cząstki i powłoki. Każdemu dadzą co innego w zależności od jego potrzeb, etapu rozwoju i mocy. Modlitwy to nie tylko słowa. Owszem słowo jest bazą, ale należy osiągnąć najpierw stan wycieszenia i wejścia w siebie, a następnie odebrane słowa wniosą transformujące kody. Poza tym modlitwy mają głębie, czyli te same słowa za jakiś czas sprawią, że zupełnie inne przestrzenie zostaną zmienione. Jednym słowem rytualne i systematyczne powtarzanie pozwoli na osiągnięcie 100% możliwości przemienieniowych. Dodam tylko, że takiej magii modlitwy mogą dostąpić osoby, które starają się być lepsze, kochają świat, ludzi i widzą więcej niż tylko materię. Doskonalenie siebie w życiu codziennym pozwala na głębsze działanie światła poprzez słowo. Osoby niepoprawne w swej postawie, żyjące w napięciu, negatywnych emocjach, źle życzące innym niewiele wyniosą z modlitwy, nawet gdyby klęczały, zapaliły milion świec i godzinami mantrowały słowa „pseudo miłości”. Szczerość i oddanie, widzenie prawdy o sobie oraz otwarte serce na zmiany pozwalają w pełni oddać się modlitwie.

Przekazuję te słowa wam, bo nie należą do mnie, choć zeszły poprzez moje JESTEM. Niech obudzą wasze JESTEM, abyście mogli odczuć w sobie TEGO, KTÓRY JEST. Stańcie się obserwatorami życia, cudem magii zmian dla obudzenia w sobie pierwotnego człowieczeństwa, dziecka bożego. Powodzenia!

Słowa-Kody zeszły ze Świetlistego Miasta dla wszystkich pragnących obudzenia duchowego, odzyskania siebie pierwotnego oraz MOCY niegdyś ludziom nadanej. Modlitwa na MOC przemienieniową obudzenia wojownika światła oraz ujednolicenia czasu. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość łączą się we wspólnym korytarzu czasu uwalniając od tego co było i co będzie. Seria modlitw po sobie następujących ma za zadanie szczere POKOCHANIE SIEBIE, ujrzenia siebie oczami Boga. Mamy powstać z kolan, stać się DOSKONAŁYMI, stać się ZWYCIĘZCAMI. Wszak jesteśmy małymi bogami.

https://www.facebook.com/sanatorium.duszy.1/videos/158222425858518

https://www.facebook.com/sanatorium.duszy.1/videos/158602989153795

https://www.facebook.com/sanatorium.duszy.1/videos/158589002488527

https://www.facebook.com/sanatorium.duszy.1/videos/158594152488012

https://www.facebook.com/sanatorium.duszy.1/videos/158599475820813