JAM JEST ZWYCIĘSTWEM

JAM JEST MOCĄ

JAM JEST PRAWDĄ I ŻYCIEM

JAM JEST NIEPOKONANIEM

JAM JEST WIEDZĄ

JAM JEST MĄDROŚCIĄ

JAM JEST WSZYSTKOŚCIĄ

JAM JEST MIŁOŚCIĄ

TU I TERAZ! NA ZAWSZE!

Kto posiądzie moje cnoty

Ten niebiańskie wrota przekroczy

W cudowności się przebudzi

Z Miłością przytuli wszystkich ludzi

Kto „Boskie” w sobie nie skala

Ten moją MOCĄ zapała

Ogień światu poniesie

A jego dusza w świetle się wzniesie

I zasiądzie u Mego boku

Doświadczając wieczności wyroku

            Zapalają się światła przedszkola duchowego. Nie ma w świecie większej radości. Niebiosa szczęściem emanują. Trąby grają, cudowną wieść rozpowiadają. Wszystko przygotowane zostało w świetlistym mieście na wielki powrót dzieci Edenu. Wielki to i szczęśliwy czas wyczekiwania. Wy również się przygotujcie. W sercach posprzątajcie. Ojcu ufajcie. On wie co robi. Każdemu daje to, co już wcześniej przyjął. Nie opierajcie się zmianom. Przecież każdemu szczęście, radość, dostatek i godność są przypisane. Zatopcie się w Ciszy, w pewności, w jeziorze „wszystko możliwości”.

            Poczujcie się jak w sklepie z niezliczoną ilością zabawek. Określcie czego chcecie, a to się wam ukaże. Nadszedł czas STAWANIA SIĘ ZWYCIĘZCAMI. Zadbajcie w sobie o takie cechy jak: odwaga, pracowitość, cud życia małymi jak i wielkimi sprawami. Miejcie świadomość uczestniczenia w misji SZCZĘŚCIE. Ten stan pozwoli dokonać się wszelkim zmianom, przeobrażeniom, wyjścia z NORY NIEISTNIENIA. Wkraczacie w NURT ŻYCIA, a to w czym byliście to bagno życia. Odczujcie różnicę chciejcie być DOBRYMI i rozdawać DOBRO światu. Dawanie miłości i dobra poprzez miecz przemiany jest Boskim procesem odzyskiwania świata i dusz. On waszymi rękoma, waszymi sercami siać będzie przemianę i STAWANIE SIĘ. Wielcy Siewcy Zakonu Przymierza  – do was mówię i na was patrzę. Nie jesteście bezimienni. Wasze spojrzenia i imiona od nieskończoności są w Ojcu zapisane. Dziś się o was upomina i nie zaprzestanie walki o dzieci.

            Cały „Wszechświat” (w rozumieniu całego Multiversum, ale w formie nieskończonej) w Jego imieniu ku wam ręce wyciąga. Oni przyszli i podpowiadają. Nie bójcie się ich odmienności. To też dzieci Jego. Tu nie ma oddzielenia w różnorodności. Wszystko jest JEDNYM choć na innym polu doświadczania. Cel nadrzędny to odnalezienie się w MIŁOŚCI. A Miłość to Wielkość, to Moc Przemiany, to niekończąca się rozkosz w przepływie CAŁOŚCI. Niech was nie podzielą „niezrozumienia” całości projektu. On jest Wielkim Architektem Tworzenia, a wszystko co jest Nim, jest piękne, dobre, ukochane, spełnione i nigdy niedokończone dla celu nieustannej przemiany w DOBRU.

            Pamiętajcie, że w JEDNOŚCI odnalezieni, możecie zrobić to, co nigdy wcześniej nie zaistniało. Stańcie się projektantami i budowniczymi Nowego Miasta, Nowego Jutra i Nowej Jakości. Zamek ze Złotego Piasku nigdy nie będzie stałością, bo wieczna przemiana daje bezpieczeństwo i nieuchwytność. Bądźcie wolni od przyzwyczajeń do czegokolwiek, a formy ruchomych złotych piasków zadziwią niejednego. Pozwólcie na to. I bawcie się tym, bo to przyjemność ma być, a nie przykry obowiązek. Róbcie to z lekkością, w śmiechu, zabawie, w niewinności dziecka. My jesteśmy, patrzymy i bawimy się wraz z wami.