Nie przez przypadek mówi się: W zdrowym ciele, zdrowy duch. Ciało fizyczne jest  jedną z wielu ludzkich powłok, która ma liczne cząsteczkowe powiązania z innymi wymiarami w przestrzeni i czasie. Każda kolejna powłoka energetyczna wpływa na jakość funkcjonowania człowieka fizycznego, dlatego, gdy pojawia się choroba należy zadać pytania: Która część mnie jest w oddzieleniu? Co muszę naprawić w sobie, aby ciało fizyczne powróciło do zdrowia? Jakie struktury energetyczne mnie kształtują?

Zajmujemy się UZDRAWIANIEM, ściągając moc z najwyższych wymiarów, po które aktualnie jesteśmy wstanie sięgnąć. Działamy światłem i ze światłem, w Prawdzie o sobie samym i świecie. UZDROWIĆ można nie tylko najniższą ludzką powłokę, czyli ciało fizyczne, ale również relacje z ludźmi, sfery finansowe, pole psychiki, czy ścieżki życiowe. Uzdrawianie energetyczno – duchowe polega na intencyjnym przekierowaniu światła w zachowaniu Prawa Wolnej Woli – w sfery chore, które uległy rozbiciu, degradacji.

Działamy po całości Istoty Ludzkiej. Cóż, tłumaczenie całego MISTERIUM UZDRAWIANIA zajęłoby kilka tomów „niezłej”, choć dla laika „nudnej” powieści, jednak  wspomnę, że takie informacje są w pełni dostępne w setkach, o ile nie w tysiącach videoblogów  na stronie YT: POPKO TV. Każdy, kto jest zainteresowany sposobami działania, zakresem i przebiegiem procesu bez trudu zdobędzie kompendium wiedzy w tym zakresie. Zbyszek J. Popko podzielił się za darmo całą biblioteką poznania, do której odnalazł klucz i teraz przekazuje go każdemu, kto ma potrzebę wzrastania i rozumienia.

Przebieg wspólnego, uzdrawiającego spotkania nazywamy KONSULTACJĄ. Można zadawać pytania, na które odpowiadamy. Najczęściej poruszane kwestie oprócz zdrowia to: możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, polepszenia egzystencji i jakości życia, partnerstwo: kocha, czy nie kocha?, poprawności w pojmowaniu świata. Po udzieleniu ukierunkowujących wskazówek, tłumaczymy,  co jest korzystne, a co nie – jednak decyzje zawsze podejmuje konsultowany. Na końcu wykonujemy działanie uzdrawiające. O zaleceniach po działaniu możecie przeczytać w dziale: PO KONSULTACJI.

W kolejnych blokach informacyjnych postaramy się dostarczać wam wiedzy z naszych osobistych doświadczeń.